לקוחות מספרים

זוהר ונועם

עמדנו בפני צעד משמעותי בחיינו כשהחלטנו לבנות את ביתנו החדש.
קיבלנו הצעות מחיר ממספר קבלני מפתח אך הן היו גבוהות באופן ניכר מהתקציב שהגדרנו לעצמנו. חבר המליץ לנו על אבנר.

כבר בפגישה הראשונה הבנו שיש לנו עם מי לדבר... ברוגע ובשלווה ועם סבלנות רבה, בחרנו יחד את דרך העבודה הנכונה לנו.

הגדרנו יחד איתו תקציב מותאם בהתאם לצרכים שלנו ויצאנו לדרך. בכל שלבי העבודה, מיום העבודה הראשון ועד כניסתנו לבית, אבנר עמד לרשותנו וניהל את כל הפרוייקט בצורה הטובה ביותר - מו"מ מול קבלנים, חתימת חוזים, בקרה על איכות העבודה ובכלל הרגשנו שיש מישהו שעומד לצידנו.

ממליצים עליו בחום.

רחל ודוד

לפני כשנתיים התחלנו לתכנן את הפרויקט של החיים שלנו: בניית בית פרטי. מאחר ומדובר בסכום כסף גדול ומאחר ושמענו סביבנו על הרבה אנשים שהסתבכו עם הבנייה, החלטנו להיעזר ‏באיש מקצוע. נפגשנו עם אבנר בהמלצת חברים משותפים.

כבר מהמפגש הראשון התרשמנו מהידע הרב של אבנר בתחום הבנייה בכלל, ובנייה ירוקה בפרט. אבנר ‏הקדיש לנו שעות ארוכות ועזר לנו להכין תכנית עבודה מפורטת ולוח זמנים לביצוע, דאג להכין מפרטים טכניים וכתבי כמויות וכמובן אומדן תקציבי.

הוא גם סייע לנו לבחור את בעלי המקצוע והדריך אותנו (ואותם) בכל שלב. בכל הפגישות וגם בטלפון הוא היה סבלני ורגוע (אנחנו היינו לחוצים מאד..) ותמיד היה נגיש וזמין. הרגשנו שהוא עוזר לנו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בשבילנו.

‏אמנם בנינו לבד את הבית, אבל הרגשנו את העזרה, התמיכה והליווי של אבנר לאורך כל הדרך. הוא ידע להיות גם מקצועי וגם חבר טוב.
אנו ממליצים עליו בחום ומכל הלב !

שני ואורן

חיפשנו קבלן ומצאנו חבר!

אבנר בנה עבורנו קומה שנייה בבית בעודנו גרים בו כמעט כל התקופה. אבנר הוביל את תהליך הבנייה במקצועיות, יסודיות ועם הרבה רגישות. מהר מאוד הפך שותף לקפה של הבוקר והכיר היטב את כל המשפחה.

ניצח על תזמורת מורכבת של קבלנים, ספקים, פועלים ובעלי מקצוע מהקיבוץ תוך קשב רב לנוחות ולרצונות שלנו. הרגשנו שותפים לדרך וכי לצד הרצון לקדם את הפרוייקט ההתחשבות במשפחה עומדת בראש סדרי העדיפויות. אבנר יצר עבורנו נוחות מקסימלית למחייה גם שהבית היה אתר בנייה מוחלט.

התהליך נוהל בשקיפות מלאה ולפי התוכנית הן בלוחות הזמנים והן ברמה התקציבית.
לא יכולנו לבחור נכון יותר את מי שיעשה איתנו את הצעד המשמעותי הזה בביתנו ממליצים עליו בחום.

מורן ורונן

על אבנר שמענו מפרויקטים שעשה בקיבוץ בו אנו מתגוררים.

הקשר החל בישיבה משותפת של מספר משפחות שחשבו לבנות קומה שנייה. כבר בשיחה זו ניתן היה להבחין כי מדובר באדם עם סגנון שונה מדמויות הקבלן המוכרות. משם התגלגלנו מהר מאוד להחלטה לצאת לדרך ולהתחיל לבנות.

אבנר היה איתנו עוד משלבי התכנון כשהוא נותן את זוויות הראייה המעשיות ולאורך כל תהליך הבנייה , נכח יום יום וניהל ביד רמה את הפעילות מול בעלי המקצוע ודאג שהפרויקט יתקדם ע"פ לוחות הזמנים אליהם התחייב , תמיד דאג שהעבודה תשתלב ותפריע כמה שפחות לשגרת החיים. יפה לראות את הקשר שיש לאבנר עם בעלי המקצוע איתם עובד.

במקומות שסברנו שהתוצאה לא נראית לנו , אבנר תמיד הסתכל מנקודת המבט שלנו כלקוחות , פירק, הזיז, תיקן במטרה שתמיד נהיה מרוצים. לאורך הדרך שנתקלנו בדילמות ונדרשנו לקבל החלטות תמיד הרגשנו שאבנר בצד שלנו , כאילו הוא בונה את ביתו הפרטי.
היה כיף להתחיל את הבקרים בקפה משותף וסקירה מה מתוכנן באותו יום ולהגיע הביתה בסוף היום ולראות את התוצרים וסביבת העבודה נקייה , מסודרת ובטוחה עבור הילדים.

אבנר אפשר לנו בקלות ובביטחון להמשיך לנהל את השגרות היומיות שלנו בעבודה ובקריירה כאשר אנחנו יודעים בוודאות כי מי שמסתובב לנו בבית במהלך הבנייה ניתן לסמוך עליו.
אהבנו את התוצאה המדהימה שיצאה , אך גם אהבנו את הדרך ואנחנו נהנים להמשיך ולפגוש את אבנר שעסוק בפרויקטים נוספים בקיבוץ.

עדי וישי

העולם עובד בצירוף מקרים מופלא. זה קורה עם אנשים, אירועים, חפצים.

אל אבנר הגענו מסיבה אחת [מחשבה לבנות בבנייה מתקדמת], וצירפנו למסע לעניין אחר: תיזמור פרוייקט הבית שלנו. לא חיפשנו המלצות, סמכנו על האינטואיציה, והיא ידעה.

הבית הזה היה פרוייקט מורכב. היו לנו הרבה פנטזיות [בלוקים חשופים, חשמל על ותחת הטיח, אלמנטים מברזל שיחלידו עם הזמן, טיח חוץ הולך ונסדק, דלתות כמו פעם, ריהוט מפה ומשם...]. לכל פרט היתה משמעות. לא הכל היה ידוע, והבית נבנה שכבה שכבה, עם הקשבה למבנה המתהווה.

איזה מזל שאבנר היה שם. צוחק ואופטימי. נוכח, מעורב בכל פרט. סבלני עד אין קץ. אוזן קשבת בימים לא קלים. מייעץ במה להשקיע, במה לחסוך. אוסף אנשים טובים לעבודה. דורש רמת גימור גבוהה. אך גם שומר על יחסים ואווירה. מתלהב מהחזון ונלחם שיתממש. נענה להרפתקה ונוסע איתנו עד קצה הארץ ללקט... ובעיקר בעיקר, חבר. תודה, אבנר. זכינו.

שירי ונוח

קניית הבית שלנו לוותה בחששות כבדים: קנינו דירה ישנה בת למעלה מ-50 שנה, שהיה צורך להרוס אותה עד היסוד, ולבנות מחדש. בנוסף, התקציב שלנו ‏היה מוגבל ולא הייתה לנו שום אפשרות לחריגה ממנו. למזלנו הגדול, היה לנו את אבנר!

אבנר סייע לנו כבר מראשית התהליך. החל בתכנון אדריכלי מחדש של הדירה. בזכותו ניצלנו ‏כל פינה בבית באופן מיטבי.

הוא עזר לנו במציאת פתרונות יצירתיים וזולים והיה שותף מלא במשא ומתן עם הספקים השונים.

מיותר לציין כי סיימנו את השיפוץ כשאנו עומדים במסגרת התקציב שנקבע. אבנר הסביר לנו ‏כל שלב וכל צעד, היה פתוח לשינויים והצליח להרגיע את חששותינו. מהר מאוד הבנו שכשאבנר לצידנו – אנו יכולים לישון בשקט.

כמובן ‏שגם קיבלנו את הדירה בזמן שהובטח (דבר שאינו מובן מאליו...).

והכי חשוב - התוצאה הסופית היא בית יפהפה, נוח ומרווח! אבנר אפשר לנו בקלות ובביטחון להמשיך לנהל את השגרות היומיות שלנו בעבודה ובקריירה כאשר אנחנו יודעים בוודאות כי מי שמסתובב לנו בבית במהלך הבנייה ניתן לסמוך עליו.

מוכנים להתחיל?

Scroll to Top