בתים

כל פרויקט הוא בית של משפחה, עם הצרכים שלה והחלום שלה.

ליווי נכון ומקצועי יכול להביא אתכם אל החלום הזה, ואל הבית שתמיד רציתם.

אני גאה להציג לכם מספר פרוייקטים מתוך מאות הבתים אותם ליוויתי.

בית משפחת גזונדהייט

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? בניית בית מגורים פרטי בנגב, מבנה אדריכלי פשוט עם צריף על הגג, המעוצב בסגנון מתועש.

מה אמרו הלקוחות? אל אבנר הגענו מסיבה אחת [מחשבה לבנות בבנייה מתקדמת], וצירפנו למסע לעניין אחר: תיזמור פרוייקט הבית שלנו. לא חיפשנו המלצות, סמכנו על האינטואיציה, והיא ידעה. הבית הזה היה פרוייקט מורכב. היו לנו הרבה פנטזיות… קראו עוד

בית משפחת גבעון-עמרם

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? לקחנו דירת 90 מטר בקומה שנייה, הרחבנו את חדר ההורים ליחידת הורים עם מקלחת צמודה, צמצמנו את חדר המשפחה, בנינו שני חדרי ילדים, חידשנו את מקלחת הילדים ובנינו משרד ביתי מפואר. בחוץ, הפכנו מרפסת מרצפות לדק מרהיב עם פרגולה עם ספסלי עץ.

מה אמרו הלקוחות? אבנר כיוון אותנו ביד בטוחה לכל אורך הפרוייקט, תוך עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים.
אבנר עזר לנו להגשים את כל החלומות והפרטים הקטנים ביותר שהיו חשובים לנו בבית, ותמיד באווירה טובה ומרגיעה.
לשפץ את הבית בלי לחץ ודאגות, זה לא שירות שמוצאים בקלות. תודה אבנר!

בית משפחת קרויטמן

סוג מסלול: ניהול ופיקוח

מה עשינו? תוספת בניה להרחבת בית מגורים.

צריף "אמריקאי" שנבנה בתחילת שנות ה90. עם המעבר לשיוך דירות בקיבוץ, הוחלט להרחיבו ולהתאימו למשפחה עם שלושה ילדים. הוספת ממ"ד, וחללים ציבוריים שהשתלבו היטב עם הבית הקיים והאדריכלות הקיבוצית.

כל התשתיות הוחלפו ושודרגו בהתאים לתקנים העכשוויים. התהליך כולו היווה אתגר מורכב מבחינה הנדסית, והעבודות התבצעו בלב שכונת מגורים.

מה אמרו הלקוחות?  קיבלנו הצעות מחיר ממספר קבלני מפתח אך הן היו גבוהות באופן ניכר מהתקציב שהגדרנו לעצמנו. חבר המליץ לנו על אבנר. כבר בפגישה הראשונה הבנו שיש לנו עם מי לדבר… קראו עוד

בית משפחת ריפקינד

סוג מסלול: ייעוץ וליווי

מה עשינו? בית פרטי בבניה עצמית בישוב קהילתי בנגב.

הבית תוכנן ועוצב אדריכלית על ידי בעלי הבית. הבית בן קומה אחת ומחולק לשני אזורים עיקריים – שירות ואירוח ואזור שינה.

באמצעות שימוש מושכל בגג הרעפים נוצר חלל בעליית הגג שהפך לחדר אורחים מפנק.

מה אמרו הלקוחות? מאחר ומדובר בסכום כסף גדול ומאחר ושמענו סביבנו על הרבה אנשים שהסתבכו עם הבנייה, החלטנו להיעזר ‏באיש מקצוע. נפגשנו עם אבנר בהמלצת חברים משותפים…. קראו עוד

בית משפחת מילאני

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? לאחר מספר שנים של מגורים בבית פרטי בקיבוץ, השתנו הצרכים המשפחתיים. שתי הבנות המתבגרות קיבלו קומה שלמה לעצמן הכוללת שני חדרי שינה, סלון משותף, חדר רחצה ומרפסת. אתגר הנדסי מורכב הכולל ניסור קירות בטון, בניית תוספת קונבנציונלית ובניית גרם מדרגות המוביל מבית המגורים הישן לקומה העליונה.

מה אמרו הלקוחות? חיפשנו קבלן ומצאנו חבר!
אבנר בנה עבורנו קומה שנייה בבית בעודנו גרים בו כמעט כל התקופה. אבנר הוביל את תהליך הבנייה במקצועיות, יסודיות ועם הרבה רגישות. מהר מאוד הפך שותף לקפה של הבוקר… קראו עוד

בית משפחת דודיאן

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? בניית בית מגורים פרטי במושב בנגב. בסגנון אדריכלי ייחודי תוך ניצול מקסימלי של השטח הבנוי. הבית כולל ארבעה חדרי שינה, חלל ציבורי גדול ומרווח. 

מה אמרו הלקוחות? עבדנו עם אבנר על בניית בית קרקע. כזוג צעיר שלא בנה מעולם הרגשנו שיש מי שאפשר לסמוך עליו בלב שלם. אבנר הוא קודם כל בנאדם!
ההתנהלות מולו נעימה, אמינה ומאוד מקצועית. קיבלנו מענה לכל שאלה או בקשה תמיד בזמינות, סבלנות וצניעות גדולה. התוצאה היא בית מקסים.

בית משפחת בארי

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? הלקוחות ביקשו לעצמם חדר שינה מופרד מקומת הילדים, חדר מוסיקה וחלל עבודה פתוח, שירותים ושתי מרפסות. אתגר הנדסי מורכב הכולל ניסור קירות בטון, בניית תוספת קונבנציונלית ובניית גרם מדרגות המוביל מבית המגורים הישן לקומה העליונה.

מה אמרו הלקוחות? על אבנר שמענו מפרויקטים שעשה בקיבוץ בו אנו מתגוררים.
הקשר החל בישיבה משותפת של מספר משפחות שחשבו לבנות קומה שנייה. כבר בשיחה זו ניתן היה להבחין כי מדובר באדם עם סגנון שונה מדמויות הקבלן המוכרות.
משם התגלגלנו מהר מאוד להחלטה לצאת לדרך ולהתחיל ר… קראו עוד

בית משפחת ינאי

סוג מסלול: ניהול וביצוע

מה עשינו? דירת 3 חדרים שנבנתה בשנות ה-60 ברמת גן.  הדירה תוכננה מחדש, עם שימוש מושכל במרפסות הקיימות, והפכה לדירת 5 חדרים מעוצבת ומפנקת. כל קירותיה הפנימיים פורקו עד היסוד, הוחלפו וכל תשתיות המים והאינסטלציה, מערכת חשמל ותקשורת חדשה ומשודרגת בהתאם לצרכים העכשוויים.

ליווי הלקוחות החל מתחילת התהליך ולאורך כל שלביו: הערכת הנכס טרם קנייתו ומידת התאמתו לצרכים, מעורבות בתכנון האדריכלי, קביעת מפרטים טכניים ותקציב מוגדר, ניהול וביצוע כל העבודות עד למסירת המפתח.

מה אמרו הלקוחות? קניית הבית שלנו לוותה בחששות כבדים: קנינו דירה ישנה בת למעלה מ-50 שנה, שהיה צורך להרוס אותה עד היסוד, ולבנות מחדש. בנוסף, התקציב שלנו ‏היה מוגבל ולא הייתה לנו שום אפשרות לחריגה ממנו. למזלנו הגדול, היה לנו את אבנר!

אבנר סייע לנו כבר מראשית התהליך. החל ב… קראו עוד

ואיך ייראה הבית שלכם?

Scroll to Top